Projektai Vykdomi projektai Įgyvendinti projektai

„Vingrių namai“, I etapas

Išskirtinėje Vilniaus miesto dalyje, Senamiestyje, pastatytas nedidelis 4 aukštų su mansarda daugiabutis, kuriame suprojektuoti butai vertinantiems senamiesčio autentiškumą, patogumą ir teikiamas laisvailaikio bei pramogų galimybes. Seniausiame Vilniaus rajone pastatytas namas yra itin ramioje vietoje, atokiau nuo triukšmingų gatvių. Pastato sklypas ribojasi su Vingrių šaltinių skveru. Vingrių šaltiniai -  vieni labiausiai žinomų Vilniaus miesto šaltinių, kurių vanduo nuo XVI a. buvo naudojamas pirmam centralizuotam Vilniaus vandentiekiui.

Pastatas suprojektuotas ne tik taip, kad darniai įsilietų į šios istorinės Vilniaus miesto vietos aplinką, bet ir būtų patogus jame gyvenantiems žmonėms. Pastato fasado apdailai parinktos ilgaamžės klinkerio plytelės. Dideli mediniai langai leidžia patekti daug šviesos į butus ir suteikia jaukumo. Visuose butuose yra balkonai arba terasos, kuriuose telpa staliukas su kėdėms. Mansardiniuose aukštuose lubos įrengtos aukščiau nei įprasta, todėl erdvės pojūtis dar didesnis. Pirmo aukšto gyventojai mėgaujasi erdviomis, į vidinį kiemą išeinančiomis terasomis. Pastate įrengtas programuojamas šildymas, leidžiantis pasiekti maksimalų komforto ir ekonomiškumo derinį.

Gyventojų patogumui po namu įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai. Namo vidinis kiemas aptvertas, siekiant užtikrinti privatumą ir saugumą. Namo prieigos ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė stebima vaizdo kameromis. Uždarame kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė, teritorija apželdinta. Dalis kiemo išgrįsta archeologinių kasinėjimų metu atrasto XVII a. grindinio akmenimis.

Gyvenamosios paskirties butų sk. 38

Statybų pradžia 2013 m.

Statybų pabaiga 2014 m.Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies realinija.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.
PHPSESSID .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .realinija.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .realinija.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .realinija.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo