Projektai Vykdomi projektai Įgyvendinti projektai

Verslo centras „Vytenio 46“

Naujas, moderniomis technologijomis ir inžinerinėmis sistemomis įrengtas, ekonomiškas, išskirtinės architektūros verslo centras įsikuręs Vilniuje, Naujamiestyje. Keturių aukštų pastate yra beveik 1,5 tūkst. kv. m naudingojo ploto biurams ir 400 kv. m – prekybos patalpoms. racionalus patalpų išplanavimas leis patogiai įsikurti bet kokio dydžio įmonėms. Automobiliai statomi antžeminėje aikštelėje šalia pastato. Pastate yra įrengtos dviračių saugojimo vietos ir dušas nusiprausti.


Verslo centras įsikuęs geografiškai itin patogioje Vilniaus miesto dalyje tarp Kauno ir Naugarduko gatvių, Naujamiestyje, miesto centre, prie pat senamiesčio, pagrindinės miesto komercinės zonos, universitetų, atokiau nuo triukšmo. Pastatas lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto vietos. Judantieji į verslo centrą ir iš jo dėl gerai išvystytos aplinkinių gatvių infrastruktūros išvengs centrinės Vilniaus dalies spūsčių. Labai greitai ir patogai išvažiuosite iš miesto visomis pagrindinėmis kryptimis, o Jūsų svečiai itin greitai atvyks į Jūsų biurą iš oro uosto ar traukinių stoties. Strategiškai patogi verslo centro vieta: greta įsikūrę bankai, maitinimo įstaigos, teisininkų kontoros, prekybos centrai.


Patalpų įrengimui naudojamos modulinių pertvarų sistemos, todėl nuomojamos patalpos pasižymi laisvu išplanavimu, leidžiančiu patiems pasirinkti norimą patalpų plano struktūrą. Kokybiška apdaila, naujausios informacinės technologijos, ryšio bei kompiuteriniai tinklai, šviesolaidinis internetas, skaitmeninė telefonija, modernios vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos. Visą parą Jūsų nuomojamas patalpas prižiūrės saugos tarnybos personalas. Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengtas liftas.


Rūsyje galime pasiūlyti patalpas archyvams, reklaminei medžiagai laikyti.
Pastato adresas

Vytenio g. 46, Vilnius

Bendras plotas

2100 kv.m.

Sklypo plotas

 13 arų

Parkavimo vietų 

 50


Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies realinija.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.
PHPSESSID .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .realinija.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .realinija.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .realinija.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo