Naujienos

VERSLO ŽINIOS: „Realinijos“ daugiabutis Vilniaus Naujamiestyje sertifikuotas BREEAM

2021-10-06

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realinija“ Vilniaus Naujamiestyje pastatytas daugiabutis namas įvertintas tarptautiniu pastatų tvarumo sertifikatu BREEAM.

Pastatas Sierakausko g. 27 įvertintas „Very good“ (liet. labai gerai) lygiu, naudojamų pastatų kategorijoje. Jis yra projekto „Sierakausko 25“ dalis – nauji daugiabučiai buvo statomi greta į Nekilnojamų kultūros vertybių registrą įtrauktos Anastasijos Danilovos vilos, kuri buvo restauruota.

Pasak Kęstučio Graužinio, „Realinijos“ direktoriaus, tikimasi, kad sertifikatas sukurs pridėtinės vertės namo gyventojams, tačiau tuo pačiu tai leido pasitikrinti įmonės galimybes.

„Mums šis sertifikatas yra įrodymas, kad gebame statyti kokybišką būstą ne tik statybų kokybės, bet ir ekologijos, darnos su aplinka, išskirtinių inžinerinių ir architektūrinių sprendimų prasme“, – pranešime cituojamas K. Graužinis.

Anot jo, projekte daug automatizuotų sprendimų: apšvietimo valdymas, praėjimo kontrolė, automatinė laistymo sistema. Namų fasadams panaudotos klinkerio plytelės, butuose sumontuoti mediniai aliuminiu kaustyti langai.

Projekte per du etapus iš viso numatoma pasiūlyti kiek daugiau nei 60 butų. Statybas numatyta pabaigti šių metų pabaigoje.

Bendrovė skelbia, kad tai pirmasis daugiabutis gyvenamasis namas Baltijos šalyse, pelnęs šį įvertinimą.Šaltinis: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/10/01/daugiabutis-vilniaus-naujamiestyje-ivertintas-breeam-sertifikatu


Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies realinija.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.
PHPSESSID .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .realinija.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .realinija.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .realinija.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo