Naujienos

"Verslo žinios": Planuoja naują verslo centrą Santariškėse

2012-08-22
Baigusi verslo centro sostinės Vytenio g. statybas nekilnojamojo turto bendrovė Realinija“ šiemet pradėjo plėtoti antrą biurų projektą. Vilniaus Santariškių medicinos miestelyje Realinija“ pradėjo rekonstruoti jai priklausantį Santariškių vaistinės pastatą, o baigusi rekonstrukciją greta statys apie 2.000 kv. m biurų pastatą.

Jau pradėjome pirmąjį projekto etapą - kai baigsime rekonstrukciją, tai bus bene moderniausia gamybinė vaistinė Lietuvoje. Tada pradėsime statyti verslo centrą“, - pasakoja Kęstutis Graužinis, Realinijos“ vadovas. Jis teigia, kad verslo centrą įmonė imsis statyti, kai bus pasirašiusi sutartis dėl pusės biurų ploto nuomos. Realinija“ projektą plėtoja nuosavomis lėšomis, tačiau sako, kad būtų ramiau statybos darbus pradėti jau turint dalį klientų, o ir nuomininkams taip patogiau, nes patalpas galima pritaikyti jų poreikiams.

Realinija“ jau ieško nuomininkų ir, anot p. Graužinio, potencialių klientų susidomėjimas leidžia statybų pradžią planuoti kitų metų pradžioje.

Didžiausias šio verslo centro pranašumas yra vieta. Santariškių medicinos miestelyje nėra modernių biuro patalpų, o poreikis nemažas. Tai niša, kurią galime išnaudoti. Jau dabar jaučiame susidomėjimą įmonių, kurios specializuojasi medicinos srityje“, - kalba p. Graužinis. Anot jo, kol kas būsimais biurais Santariškėse domisi stambesnės bendrovės, ieškančios per 1.000 kv. m ploto, arba smulkios, norinčios išsinuomoti apie 100 kv. m ploto patalpas. Realinija“ į šį projektą ketina investuoti 6,5-7 mln. Lt.

Tai bus B klasės verslo centras, nes jis toli nuo miesto centro. Savaime suprantama, naudosime visas medžiagas bei technologijas taikomas moderniuose verslo centruose, daug dėmesio skirsime energetiniam pastato efektyvumui, ekonomiškam šildymui“, - pasakoja p. Graužinis.

Bendrovė Realinija“ kaip nekilnojamojo turto plėtotoja debiutavo šiemet, Vilniaus Vytenio g. ji rekonstravo 1956 m. statytą pastatą, kur anksčiau veikė elektrotechnikos gamyklos ELFA“ valgykla. Šiemet atidarytas 2.000 kv. m verslo centras yra beveik išnuomotas.Plačiau: http://laikrastis.verslozinios.lt/index.php?act=mprasa&sub=article&id=52462#ixzz2gdrmAk5N

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies realinija.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.
PHPSESSID .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .realinija.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .realinija.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .realinija.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo