Naujienos

"Verslo žinios": Kauno senamiestyje stato verslo centrą, laukiama ir daugiau

2016-06-20
Jonavos g. 30 esančioje neeksploatuojamoje 17 arų teritorijoje dygsta 2.700 kv. m ploto trijų ir penkių aukštų, sujungtų holu, biurai. Šiuo metu čia vyksta požeminės automobilių stovėjimo aikštelės statybos.

Biurų komplekso projektą vysto UAB „Realinija“, statinio architektė – Gustė Kančaitė iš UAB „Kančo studija“.

Statybas numatoma baigti ateinančių metų gegužę-birželį. Prie naujo pastato bus požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės. Jos iš viso talpins 75 transporto priemones.

Kaip VŽ teigia Kęstutis Graužinis, „Realinija“ direktorius, šį sklypą kartu su biurų projektu iš kitos NT vystymo įmonės jie nusipirko maždaug prieš dvejus trejus metus. Ankstesni sklypo savininkai tuomet nusprendė nebevystyti šio projekto.

„Prieš kelerius metus buvo daugiau pranešimų, kad Vilniuje trūksta biurų patalpų, bet situacija pasikeitė – ir Kaune pradėjo trūkti. Todėl reikėjo ryžtis pradėti tokio pastato statybas. Norime parodyti, kad verta investuoti į tokių projektų vystymą Kaune. Miestui trūksta tokių projektų sėkmės istorijų“, - sako p. Graužinis.

Anot „Realinijos“ vadovo, vykdant statybas jau yra nemažai šiuo projektu besidominčių įmonių. „Manome, kad nesunkiai rasime nuomininkus, - kalba p. Graužinis. – Pastate galimi įvairūs nuomos variantas - tai gali būti ir viena didelė įmonė, kuri nuomosis visą pastatą, ir daugiau mažesnių.“Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasis-turtas-statyba/2016/06/20/kauno-senamiestyje-uz-3-mln-eur-stato-verslo-centra#ixzz4QjclXmgp

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies realinija.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.
PHPSESSID .realinija.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .realinija.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .realinija.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .realinija.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo