Projektai Vykdomi projektai Įgyvendinti projektai

Verslo centras „Vytenio 46“

Naujas, moderniomis technologijomis ir inžinerinėmis sistemomis įrengtas, ekonomiškas, išskirtinės architektūros verslo centras įsikuręs Vilniuje, Naujamiestyje. Keturių aukštų pastate yra beveik 1,5 tūkst. kv. m naudingojo ploto biurams ir 400 kv. m – prekybos patalpoms. racionalus patalpų išplanavimas leis patogiai įsikurti bet kokio dydžio įmonėms. Automobiliai statomi antžeminėje aikštelėje šalia pastato. Pastate yra įrengtos dviračių saugojimo vietos ir dušas nusiprausti.


Verslo centras įsikuęs geografiškai itin patogioje Vilniaus miesto dalyje tarp Kauno ir Naugarduko gatvių, Naujamiestyje, miesto centre, prie pat senamiesčio, pagrindinės miesto komercinės zonos, universitetų, atokiau nuo triukšmo. Pastatas lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto vietos. Judantieji į verslo centrą ir iš jo dėl gerai išvystytos aplinkinių gatvių infrastruktūros išvengs centrinės Vilniaus dalies spūsčių. Labai greitai ir patogai išvažiuosite iš miesto visomis pagrindinėmis kryptimis, o Jūsų svečiai itin greitai atvyks į Jūsų biurą iš oro uosto ar traukinių stoties. Strategiškai patogi verslo centro vieta: greta įsikūrę bankai, maitinimo įstaigos, teisininkų kontoros, prekybos centrai.


Patalpų įrengimui naudojamos modulinių pertvarų sistemos, todėl nuomojamos patalpos pasižymi laisvu išplanavimu, leidžiančiu patiems pasirinkti norimą patalpų plano struktūrą. Kokybiška apdaila, naujausios informacinės technologijos, ryšio bei kompiuteriniai tinklai, šviesolaidinis internetas, skaitmeninė telefonija, modernios vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos. Visą parą Jūsų nuomojamas patalpas prižiūrės saugos tarnybos personalas. Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengtas liftas.


Rūsyje galime pasiūlyti patalpas archyvams, reklaminei medžiagai laikyti.
Pastato adresas

Vytenio g. 46, Vilnius

Bendras plotas

2100 kv.m.

Sklypo plotas

 13 arų

Parkavimo vietų 

 50


Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.