Naujienos

VERSLO ŽINIOS: „Realinijos“ daugiabutis Vilniaus Naujamiestyje sertifikuotas BREEAM

2021-10-06

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realinija“ Vilniaus Naujamiestyje pastatytas daugiabutis namas įvertintas tarptautiniu pastatų tvarumo sertifikatu BREEAM.

Pastatas Sierakausko g. 27 įvertintas „Very good“ (liet. labai gerai) lygiu, naudojamų pastatų kategorijoje. Jis yra projekto „Sierakausko 25“ dalis – nauji daugiabučiai buvo statomi greta į Nekilnojamų kultūros vertybių registrą įtrauktos Anastasijos Danilovos vilos, kuri buvo restauruota.

Pasak Kęstučio Graužinio, „Realinijos“ direktoriaus, tikimasi, kad sertifikatas sukurs pridėtinės vertės namo gyventojams, tačiau tuo pačiu tai leido pasitikrinti įmonės galimybes.

„Mums šis sertifikatas yra įrodymas, kad gebame statyti kokybišką būstą ne tik statybų kokybės, bet ir ekologijos, darnos su aplinka, išskirtinių inžinerinių ir architektūrinių sprendimų prasme“, – pranešime cituojamas K. Graužinis.

Anot jo, projekte daug automatizuotų sprendimų: apšvietimo valdymas, praėjimo kontrolė, automatinė laistymo sistema. Namų fasadams panaudotos klinkerio plytelės, butuose sumontuoti mediniai aliuminiu kaustyti langai.

Projekte per du etapus iš viso numatoma pasiūlyti kiek daugiau nei 60 butų. Statybas numatyta pabaigti šių metų pabaigoje.

Bendrovė skelbia, kad tai pirmasis daugiabutis gyvenamasis namas Baltijos šalyse, pelnęs šį įvertinimą.Šaltinis: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/10/01/daugiabutis-vilniaus-naujamiestyje-ivertintas-breeam-sertifikatu


Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.