Naujienos

"Verslo žinios": Kauno senamiestyje stato verslo centrą, laukiama ir daugiau

2016-06-20
Jonavos g. 30 esančioje neeksploatuojamoje 17 arų teritorijoje dygsta 2.700 kv. m ploto trijų ir penkių aukštų, sujungtų holu, biurai. Šiuo metu čia vyksta požeminės automobilių stovėjimo aikštelės statybos.

Biurų komplekso projektą vysto UAB „Realinija“, statinio architektė – Gustė Kančaitė iš UAB „Kančo studija“.

Statybas numatoma baigti ateinančių metų gegužę-birželį. Prie naujo pastato bus požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės. Jos iš viso talpins 75 transporto priemones.

Kaip VŽ teigia Kęstutis Graužinis, „Realinija“ direktorius, šį sklypą kartu su biurų projektu iš kitos NT vystymo įmonės jie nusipirko maždaug prieš dvejus trejus metus. Ankstesni sklypo savininkai tuomet nusprendė nebevystyti šio projekto.

„Prieš kelerius metus buvo daugiau pranešimų, kad Vilniuje trūksta biurų patalpų, bet situacija pasikeitė – ir Kaune pradėjo trūkti. Todėl reikėjo ryžtis pradėti tokio pastato statybas. Norime parodyti, kad verta investuoti į tokių projektų vystymą Kaune. Miestui trūksta tokių projektų sėkmės istorijų“, - sako p. Graužinis.

Anot „Realinijos“ vadovo, vykdant statybas jau yra nemažai šiuo projektu besidominčių įmonių. „Manome, kad nesunkiai rasime nuomininkus, - kalba p. Graužinis. – Pastate galimi įvairūs nuomos variantas - tai gali būti ir viena didelė įmonė, kuri nuomosis visą pastatą, ir daugiau mažesnių.“Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasis-turtas-statyba/2016/06/20/kauno-senamiestyje-uz-3-mln-eur-stato-verslo-centra#ixzz4QjclXmgp

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.