Apie mus

UAB "Realinija" yra nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonė, kuri kryptingai ir sparčiai plėtoja savo veiklą. Įmonės tikslas – analizuoti nekilnojamojo turto rinką, išsiaiškinti vartotojų poreikius ir pateikti visuomenei kokybišką, naujausias nekilnojamojo turto rinkos tendencijas atitinkantį produktą. Įgyvendindama savo projektus UAB „Realinija“ siekia kurti darnią aplinką ir diegti pažangiausias technologijas.


UAB "Realinija" priklauso  Sevenways įmonių grupei. Sevenways - tai įmonių grupė, investuojanti į nekilnojamąjo turto, žemės ūkio, atsinaujinančios energijos gamybos, duomenų valdymo, aviacijos, elektronikos ir sveikatos priežiūros verslo sritis. Šiuo metu grupę sudaro 10 įmonių Lietuvoje ir užsienyje. 

Grupės įmones sieja ne tik akcininkai, bet ir jų vertybės, kurios formavo Sevenways Group misiją - įnešti indėlį į darnią Lietuvos ekonominę, ekologinę ir socialinę raidą, bei pristatyti Lietuvą kaip šalį, kuri yra puiki vieta vystyti verslą Eurpos Sąjungoje ir visame pasaulyje.

Plačiau apie Sevenways Group

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.